Restaurace

Sdílej: GrillKoleno

Naší specializací je firemní catering, kde se dokážeme maximálně přizpůsobit poptávkám firemních zákazníků. Nabízíme snídaně, coffee breaky, obědy, ale i firemní teambuilding, večírky a oslavy. Nabízíme vám kvalitní netradiční catering z lokálních surovin, které sami vybíráme
u malých místních farmářů, pěstitelů a producentů.

  • CATERING pro firmy – Chystáte firemní večírek, párty nebo oslavu. Neváhejte a využijte možností našeho cateringu. Rádi pro vás a vaše hosty uděláme neobvyklý catering, který opravdu chutná a navíc i mile překvapí.
  • Soukromé akce – Chystáte soukromou akci a potřebujete pomoci s občerstvením. Potom neváhejte a obraťte se na nás. Rádi pro vás připravíme catering přímo na míru dle vašich požadavků a představ.
  • Prostor pro firemní a soukromé akce – Dovolte nám pozvat vás do našich prostor, míst uvnitř máme pro 100 hostů a můžeme nabídnout i zahrádku.
  • Grilování pro firmy a soukromé oslavy – Speciální akcí je pro nás grilování, které nabízíme ve dvou variantách a to buď grilujeme u klienta nebo na naší zahrádce.
  • Smuteční hostina – Připravujeme smuteční hostiny na míru dle přání klientů. Smyslem smuteční hostiny je uctění památky zesnulého. Jedná se o projev zdvořilosti, poděkování za účast na pohřbu a zároveň příležitost, jak zavzpomínat na zemřelého a společně s hosty se s ním i rozloučit.
  • Svatební menu na míru – Sestavíme a připravíme svatební menu podle Vašich představ. Pokrmy připravené z nejkvalitnějších surovin doplněné o stylovou prezentaci zanechají ve vás a vašich svatebních hostech hluboký gurmánský zážitek.